Tilbake til alle rapporter

Langt hull langs veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Sissel Hauge-Vikane 15:22, søndag 17 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 3 minutter senere

Lengre stykke av veien som har «hull» på langs Langs veien fra gården og nesten opp til 180-graderssvingen. Dette er nok pga regnvær og snøvær i vinter. Har vært slik noen måneder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:14, søndag 14 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:37, søndag 12 mai 2019

  • Ser at det jobbes med å utbedre veien og håper at den blir fikset opp til 180 graderssvingen.

    Sendt inn av Sissel Hauge-Vikane 21:37, søndag 12 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter