Tilbake til alle rapporter

Tomt for sand i strøkasse

Publisert av dag.a.normann@hotmail.no 08:53, mandag 18 mars 2019

Sendt til Hamar og Hedmark 2 minutter senere

Tomt for sand i strøkasse, den er mye i bruk på denne tiden. Veldi glatt her nå. Trengs en runde med skrap og strø også. Vi i bakken her kunne ønske oss hyppigere oppfølging av bakken her. Blir ofte tatt til slutt ser vi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er ikke lenger aktuell.

    Publisert anonymt 19:23, torsdag 11 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter