Tilbake til alle rapporter

Ny asfalt og sandfangkumme.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:46, mandag 18 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 4 minutter senere

Huller i veien, asfalt som ble lagt i 2018 er allerede ødelagt. Det bør etableres en kumme for drenering av vann, det oppstår en stor vanndam mellom lensmannsbakken og sykkelsti. Gående og syklister blir våte fra biler som kjører i 40km.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter