Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Leif Erling Storsveen 19:59, mandag 18 mars 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

To mørke gatelys, utenfor Stranda 3 og 5

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, dette er videresendt vår entreprenør. Mvh. Hamar kommune

    Publisert anonymt 09:35, tirsdag 19 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:06, mandag 15 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Leif Erling Storsveen 08:01, tirsdag 14 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter