Tilbake til alle rapporter

Uframkommelig på gangveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Eila Berglund 12:31, tirsdag 19 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Gang og sykkelsti langs Numedalsveien må skrapes. Det er dype spor i sålen, og det samler seg mye vann flere steder. Det er uframkommelig både til fots og på sykkel. Om natten fryser det på og blir ekstremt sporete og glatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter