Tilbake til alle rapporter

Mangler skraping av vei. Pga tining blir det dype spor og hull.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:05, tirsdag 19 mars 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Ønsker å få skrapt gata pga gjennomslag som blir ganske dype spor og dype hull. All honnør til brøytemannskapet. Dere har gjort så godt dere har kunnet. Ikke deres feil at beboere parkerer i hytte og gevær slik at dere sliter med å brøyte her. ;)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Takk for opplysningen.

    Nå er den høvlet og begynner å bli ganske fin.

    Mvh

    KE

    Sendt inn av KE 12:49, fredag 22 mars 2019

  • Dere er flinke! Ble fiksa så godt det lot seg gjøre raskt. Tommel opp! ;)

    Publisert anonymt 14:44, tirsdag 30 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter