Tilbake til alle rapporter

Dumpet snømasse ligger uti veibanen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Arild Berg 07:49, onsdag 20 mars 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det har bygget seg opp en stor snøhaug i krysset Brugata-Østre gate. Denne ligger godt over 2 meter ut i veibanen, og gir en skummel innsnevring på veien. I tillegg er det midt i krysset, som gjør trafikkbildet uoversiktlig. Det kan virke som det er snømasser fra borettslaget ved siden av, som har dumpet denne snøen. Dersom du står i Østre gate og skal f eks til venstre, og det kommer en bil som skal inn i samme gate, er det i praksis ikke plass til dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Takk for info.

    Vi skal kjøre vekk denne.

    Mvh

    KE

    Sendt inn av KE 11:54, fredag 22 mars 2019

  • Saken er ikke lenger aktuell.

    Publisert anonymt 19:17, torsdag 11 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter