Tilbake til alle rapporter

Mye is, slaps og vann

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Camilla 14:46, onsdag 20 mars 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mye is, slaps og vann i veien, som gjør det til vanskelig for både kjørende og gående! Dette burde fikses omgående. Det virker som om dette er en vei som blir glemt hele vinteren, men når man ikke kan kjøre bortover her, burde noe gjøres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Takk for info. Har Høvlet den nå.

    Mvh

    KE

    Sendt inn av KE 11:44, fredag 22 mars 2019

  • Gammel sak. lukkes

    Publisert anonymt 11:22, tirsdag 6 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter