Tilbake til alle rapporter

Dype hull og mange dårlige lappinger på asfaltert vei opp til Holderen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Mads Mørch 22:00, onsdag 20 mars 2019

Sendt til Verran og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Asfaltert vei fra Landsemvegen gjennom Ressemvegen og opp til Holderen har blitt svært dårlig. https://www.google.com/ maps/ dir/ 64.0886699,11.2316727/ 64.0808606,11.240075/ @64.083915,11.2274669,15z/ data=!4m2!4m1!3e0 Det er mange hull og dårlige lappinger på strekningen som man prøver å unngå å havne oppi, noe som gjør at man blir tvunget til å kjøre over i motsatt kjørebane. Dette er svært uheldig da det dårlig sikt rundt svingene og over bakketoppene.

Det hadde vært fint om denne kunne blitt utbedret, slik at vi slipper noen ulykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:05, onsdag 17 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter