Tilbake til alle rapporter

Blokkert sluk

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Lene Stikholmen 18:30, torsdag 21 mars 2019

Sendt til Hamar 5 minutter senere

Hei. Akkurat som i fjor er det behov for å frigjøre sluket rett utenfor Hans Nielsen Haugesvei 18. Sluket ligger under snøen rett bak den parkerte traktorhengeren. Det samler seg nå veldig mye smeltevann i en stor dam som truer med å havne inn i vår garasje. Vi meldte samme sak i fjor og dere fiksa da problemet dagen etter. Håper dere har mulighet til det i år også! 🙂 På forhånd takk!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tiner den i løpet av dagen

    Sendt inn av Jan Erik Tande 07:28, fredag 22 mars 2019

  • Problemet er ikke fikset dessverre og det begynner å haste litt nå med mye snøsmelting i helga! 😳

    Sendt inn av Lene Stikholmen 09:15, lørdag 23 mars 2019

  • Tusen takk til kommunens menn som fikset problemet! Til og med på en søndag!!! Tommel opp og tusen takk!! 🙂👍

    Sendt inn av Lene Stikholmen 19:23, søndag 24 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter