Tilbake til alle rapporter

Flere skiferheller har løsnet i Møhlenpristrapper

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:41, torsdag 21 mars 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Flere skiferheller har løsnet, ligger strødt i veien, på gresset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:08, søndag 12 mai 2019

  • Problemet er ikke løst, flere ødelagte trappetrinn, burde repareres

    Publisert anonymt 16:08, søndag 12 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:29, søndag 9 juni 2019

  • Burde repareres omgående, ellers blir trappen farlig

    Publisert anonymt 19:29, søndag 9 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:55, søndag 7 juli 2019

  • Trappene er fremdeles ikke reparert, ingen vits å melde det via denne siden?

    Publisert anonymt 21:55, søndag 7 juli 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:31, onsdag 7 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter