Tilbake til alle rapporter

Trailerhenger

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 07:42, lørdag 23 mars 2019

Sendt til Skien 3 minutter senere

Hei. I snart et år har det stått en henger til Semi ved en avkjøring her. Og den ser avskiltet ut. Ser ut som den bare er parkert og forlatt. Kanskje noen kan se på saken og få den fjerna. Vil tro naboene/firmaene rundt vil sette pris på det. Hilsen Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:01, mandag 22 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:15, tirsdag 21 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:47, onsdag 19 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:23, søndag 21 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter