Tilbake til alle rapporter

Gang-/sykkelvei? - Manglende skilting?

Rapportert anonymt 09:34, tirsdag 26 mars 2019

Sendt til Verdal og Nord-Trøndelag mindre enn et minutt senere

Lurer om Nyvegbakken er åpnet for biler da det er betydelig økende biltrafikk der, både på dagtid og kveldstid. Dette går ut over skolebarnas og andres sikkerhet. Mener dette i utgangspunktet er en gang-/sykkelvei. Det er skiltet med "blindvei" ovenfra, men det er ingen skilting nedenfra.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei,takk for henvendelse. Jo vi har en skiltplan til ute til høring ang. Nyvegbakkvegen. I mellomtiden vil vi sette opp en fysisk sperre slik vegen blir stengt for gjennomgangstrafikk, men ikke for gående og syklende.

    Publisert anonymt 12:51, tirsdag 26 mars 2019

  • Problemet ble løst innen noen få dager; noe jeg er veldig fornøyd med😊

    Publisert anonymt 16:37, tirsdag 23 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter