Tilbake til alle rapporter

Hullete vei hele Torpumveien, det er også mange trær der som er så gamle og morkne at de snart faller ned i hodet på de som går under.

Rapportert i kategorien Hull i vei av vigdis bye 15:36, tirsdag 26 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Hullete vei, og gamle trær som trenger å beskjæres eller taes ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, mandag 6 mai 2019

  • Hullene i veien er borte, men trærne er like gamle og farlige, vil falle ned i hodet på noen ved et vindkast

    Sendt inn av vigdis bye 18:25, mandag 6 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter