Tilbake til alle rapporter

Lite lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Linnea Løkkebø 20:21, tirsdag 26 mars 2019

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Område på ca. 100 meter fra fiskehytta og opp mot høyskolebygget som nesten ikke er belyst om natten. Ønskelig at det hadde vert flere lyktestolper i dette området, da det også virker ekstra mørkt på grunn av mye trær i området. Mange studenter bruker denne veien hjem om natten i helgene, og med mer lys ville det føles tryggere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter