Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt som følge av teleløsning. Leire kommer opp igjennom hullet. Har kastet unna mye asfalt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tony kotte 12:51, onsdag 27 mars 2019

Sendt til Ørland og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Som følge av teleløsning så har det bygd seg opp en pyramide av leire og asfaltklumper.

Veien nye navn er flatnesveien. Hullet er midt mellom 16 og 18

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter