Tilbake til alle rapporter

Bøyd trafikkskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Arvid Johansen 19:51, lør. 11 juni 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Hei!

Ved Nordmørsvn.155 er det veiskilt for gangfelt og vikeplikt for hovedvei.

Dette skiltet er dyttet inn i min hekk pga. av brøyting.

Håper dere kan bøye det ut igjen slik at folk ser skiltene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • rette ut veiskilt

    Sendt inn av arvid Johansen 20:20, lør. 11 juni 2011

  • Vi takker for din henvendelse og skal se på denne saken så raskt som praktisk mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 10:40, ons. 15 juni 2011

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:54, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter