Tilbake til alle rapporter

Dårlig fartsdump som er til sjenanse

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:23, onsdag 27 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Orkdal 1 minutt senere

Dårlig fartsdump/gangfelt. Man må kjøre i 15km/t for å ikke ødelegge bilen, er 50sone på stedet. Også plagsomt for oss som bor nærme denne da buss og trailere slår ned i som lager bråk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, onsdag 24 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter