Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Alexander Hynne 12:28, torsdag 28 mars 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Hei. Det er ikke gatelys i Prost Brants veg. Gjelder ved furuskogen, og ved fotballbanen til Ørmelen skole. Har vært mørkt i 3 dager nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, flere gater er mørke i område grunnet hærverk osv. (Gamle Ferjeveg, Prost Brandts veg. Skogvegen, Furuvegen og Sætervegen). Vi har mann ute for å finne feilkildene nå, men det kan ta noen dager før alt er i orden. Beklager dette.

    Publisert anonymt 12:54, torsdag 28 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter