Tilbake til alle rapporter

Tett kloakk/avløp. 2. Gangs varsel

Publisert av Cicilie Lien 12:31, torsdag 28 mars 2019

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Det flommer kloakk opp fra rør i bakken. Jeg varslet om dette i uke 9, men problemet er ikke utbedret. Jeg la ved bilde da. Håper dere tar tak i dette nå. Mvh. Cicilie Lien, Kvalvågveien 322, 6522 Frei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Cicilie Lien 12:55, onsdag 1 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter