Tilbake til alle rapporter

Det er mørkt i de 3-4 første gatelysene i FurubergsVeien på Grue Finnskog og har vært det en stund.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjetil Furuberg 00:21, fredag 29 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 4 minutter senere

Mørkt i de 3-4 første gatelysene I FurubergsVeien på Grue Finnskog. Har vært det en stund enda det er nye lamper i stolpene. Når kan det utbedres ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst forholdsvis raskt.

    Sendt inn av Kjetil Furuberg 06:30, lørdag 27 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter