Tilbake til alle rapporter

Grisete vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Gaute 07:33, mandag 1 april 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Tungtransport fra massedeponiene legger igjen mye skit i veibanen som gjør veien glatt. Ved nedbør er sikten til tider sterkt redusert pga oppvirvling av løsmasser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:40, tirsdag 30 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:03, tirsdag 28 mai 2019

  • Det blir vasket i ny og ne, men er for sjeldent.

    Sendt inn av Gaute 15:03, tirsdag 28 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:56 idag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter