Tilbake til alle rapporter

Hus nr skilt stikkvei mangler fortsatt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:40, mandag 1 april 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hus nr skiltet for stikkveien vår i kjellergata 42-72 ble tatt ned av kommunen da de feilaktig endret veinavn fra kjellergata til tidligere. Det nye gatenavnet ble fjernet igjen, men skiltet med husn for stikkveien ble ikke satt opp igjen. Hvem kan ordne dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:56, tirsdag 30 april 2019

  • Skilt bestilt

    Publisert anonymt 11:56, tirsdag 30 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:43, torsdag 30 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter