Tilbake til alle rapporter

Dårlig veistrekning

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Robin Gustavsen 11:56, mandag 1 april 2019

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hele strekningen i Kirkeveien fra Prix Slattum og ned til Li er i så dårlig forfatning at skoleelevene er redde for å sitte på med bussen til skolen. Flere ganger har bussen vært borte i autovernet på vei ned bakken. Når veien er såpass dårlig blir det til at de svinger unna hull og dumper og kommer over i motsatt kjørebane. Dette skaper trafikkfarlige situasjoner. Kan dere be Statens Vegvesen om en utbedring??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter