Tilbake til alle rapporter

Stolpe har råtnet helt av og henger i prinsippet i ex-kabelen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:54, tirsdag 2 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 1 minutt senere

Ring meg på 95850000 om det er spørsmål

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Stolpen er tatt ned og tilstanden til bardunen blir sjekket.

    Sendt inn av Randi Garberg 14:26, onsdag 24 april 2019, markert som fikset

  • Jeg rapporterte to stolper hvorav bare den ene er kommet i orden. Den som er råtnet helt av er ikke utbedret

    Publisert anonymt 17:34, tirsdag 30 april 2019, åpnet på nytt

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:44, tirsdag 28 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:06, mandag 1 juli 2019

  • Vet ikke hvem som har eierskap til stolpen, men nå er del ramlet helt ned. Kanskje Telenor sin

    Publisert anonymt 22:07, mandag 1 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter