Tilbake til alle rapporter

Sone skilt snudd feil vei

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Leslaw Lopacki 17:03, tirsdag 2 april 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Sone skilt i Gatetun GT3 står igjen snudd i feil rettning (ca 180 grader). Skiltet er forvirrende og uten denne har vi ingen fotgjenger-sone i gatetunet. En god del som grisekjører eller ikke holder vikeplikt for fotgjengere og dette kan man ikke sanskjoneres uten riktig skilt. Det går mange barn her som bruker dette som skolevei. Mistenker at det er parkeringsselskapet Europark som snur disse skiltene feil vei pga. at det er hengt opp noe informasjon om parkering på samme stolpe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Leslaw Lopacki 00:17, torsdag 2 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter