Tilbake til alle rapporter

Søppel ligger rundt søplekasser tilhørende borettslaget i Dynekilgata 15

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 16:13, onsdag 3 april 2019

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Det er plassert ut noen søplekasser som er ment å være en midlertidig løsning. Her er det ofte svært søplete. Det hender også at uvedkommende roter i søplekassene. Borettslaget i Dynekilgata 15 bør gjevnlig rydde opp søppelet denne løsningen medfører.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tatt kontakt med borettslaget. Området blir ryddet.

    Publisert anonymt 12:01, mandag 8 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter