Tilbake til alle rapporter

Knappen for å få grønn mann fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 16:47, torsdag 4 april 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Knappen for å få grønn mann fungerer ikke. Dette gjelder knappen på den siden av veien der bussen stopper mot Loddefjord. Spesielt problematisk for de med funksjonsnedsettelse, rullestol eller barnevogn, gamle og unge da det er et stort kryss med stor trafikk og høy hastighet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:06, torsdag 2 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter