Tilbake til alle rapporter

Sporing av grus Adjutantveien Sandnes

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 18:00, torsdag 4 april 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ligger veldig mye grus på Adjutantveien nå. Farlig for de som sykler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Soping skulle det være

    Publisert anonymt 18:02, torsdag 4 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:12, mandag 6 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:25, mandag 3 juni 2019

  • Ikke hørt noen ting 2 md etter

    Publisert anonymt 10:25, mandag 3 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter