Tilbake til alle rapporter

Systematisk parkering på fortau på stoppforbud

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 09:02, fredag 5 april 2019

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Hei, hver eneste morgen, rundt kl 8, parkerer transportfirmaet som er her ulovlig halvveis på fortauet og halvveis i veibanen. Det er stoppforbud her og det er nok parkering i området. Syklister og fotgjengere må ut i veibanen for å komme seg rundt, og det er spesielt ille i denne veien da det er MYE tungtransport og semitrailere som kjører denne veien.

Jeg har sagt ifra mange ganger til de som eier bilene som står her, men de bryr seg ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter