Tilbake til alle rapporter

Gatefeiing.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Sten Are Pettersen 11:24, fredag 5 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Ønsker at det blir gjennomført gatefeiing her.Min kone har kols og astma,går nesten ikke å være utafor huset,når det er litt vind. Mvh.Sten Are Pettersen Dalegata 62.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:21, fredag 3 mai 2019

  • Ingen respons.

    Sendt inn av Sten Are Pettersen 12:21, fredag 3 mai 2019

  • Utført på vårparten. Mesta skal ha jevnlig feiing gjennom vinteren for å redusere støvplager.

    Sendt inn av Andre Gjørven 11:16, torsdag 3 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter