Tilbake til alle rapporter

Ødelagt natursteins-forstøtningsmur inntil kommunalt snøfreser

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Finn Bjørtuft 12:42, søndag 7 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

Natursteinsmur/ forstøtning v/fortau Gamle Gomsrudsvei 11 blir ødelagt. De som brøyter med snøfreser er altfor uforsiktig og for tett på min forstøtningsmur inntil huset. Gi meg en beskjed hva kommunen kan reparere dette og se på dette sammen med meg. De hos traktor/freser sammen med ingeniørvesenet bør gi meg beskjed: Finn Bjørtuft, mob. 93032465. Dessuten er grus og støvproblemet for husfasaden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:10, søndag 5 mai 2019

  • Ikke skjedd noe!

    Sendt inn av Finn Bjørtuft 18:05, fredag 10 mai 2019

  • Delvis bra

    Sendt inn av Finn Bjørtuft 16:17, søndag 2 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter