Tilbake til alle rapporter

30x30x15 (bxhxd) hull i veien ved fartsdump Midt i kjørespor og biler kommer nok til å ødlegge forstilling.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:44, søndag 7 april 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hull i veien etter at det ble lagt fiber i gaten i høst/vinter. Skjæringen i veien ble liggende lenge før det ble asfaltert. Dette medførte sprekker som nå har blitt til et stort hull på siden av fiberleggingen. Midt i veien og fare for skade på dekk og forstilling på bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ved Øvre Seimsmark 13

    Publisert anonymt 13:45, søndag 7 april 2019

  • Veldig bra. Raskt og ok løst.

    Publisert anonymt 09:43, mandag 6 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter