Tilbake til alle rapporter

Dumper, sprekker,dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Oddbjorn Oygarden 22:21, søndag 7 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Hele Forradalgsvegen trenger nytt asfaltdekke, men spesielt fra "Blåbrua" og opp til Oppvekstsenteret er det vaskebrett, hull, sprekker osv i vegen.

I tillegg er det store søkk, flere steder fra E14 og opp til Oppvekstsenteret. Spesielt der det f.eks er lagt nye stikkrenner...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:53, søndag 5 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:26, tirsdag 11 juni 2019

  • Dette er ikke løst. Sprekkene i veien er såpass store og lange, at for en syklist kan de være "livsfarlig", i den forstand at hjulet kan kjøre seg ned i sporet og låses...

    Sendt inn av Oddbjorn Oygarden 16:26, tirsdag 11 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter