Tilbake til alle rapporter

Ødelagt strømskap, uten fungerende mekansisk beskyttelse

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:08, mandag 8 april 2019

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Ødelagt strømskap, uten fungerende mekansisk beskyttelse, på bakkenivå. Ser ut til å være tihørende nye Gatelys i forbindlese med ovegang over Auglendsveien evt. i forbindelse med nye boliger i Kari Trestakkvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Midlertidig løsning var på plass neste gang jeg kjørte forbi, permanente løsning var på plass etter maks to uker.

    Veldig kjapt og godt levert :)

    Publisert anonymt 15:00, mandag 6 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter