Tilbake til alle rapporter

Flere defekte gatelys i Storestevegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Jim-Roger Hansen 22:42, mandag 8 april 2019

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Flere defekte gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei. Vi har opplevd en del problemer med styringen til de nye veilysene. Leverandøren er kontaktet å bedt om å utbedre feilen.

    Sendt inn av kim daniel hansen 12:13, tirsdag 28 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter