Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt,farlig fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:29, mandag 8 april 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er et gangfelt over veien i Bentsebrugata over mot Hegermannsgate som er utvisket, slik at bilister bare kjører i full fart der uten å bremse for fotgjengere. Det må friskes opp, og aller hest skiltes med fotgjengerfelt. Uoversiktlig kryss,og mange barn og andre krysser veien her. Brostein og trikkeskinner i gata gjør at den hvite malingen slites bort lett. Trenger derfor skilt i tillegg. Det er nestenulykker der daglig. Jeg har meldt fra om dette før,men ingenting har blitt gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sklt ligger nede /kjørt ned? og sperrer utkjørsel, Bentsebrugata 12 hjørnet mot Hegermannsgate.

    Publisert anonymt 21:04, lørdag 27 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter