Tilbake til alle rapporter

Slaghull i asfalt-

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:38, mandag 8 april 2019

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Slaghull i asfaltdekke-gjentagende problem- må rette opp asfaltdekke slikt at overvann renner mot gatesluk eller skulderkant- når ny sluk ble satt ned her ble asfaltarbeid utført dårlig slikt overvann i avkjørsel til nr 14 ikke renner til sluk men blir liggende i lavbrekk i vegdekke 4-5 m før sluk. Dette er et gjentakende problem. Asfalten krakelerer og dekket forvitrer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:29, tirsdag 7 mai 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:40, onsdag 5 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter