Tilbake til alle rapporter

Holete asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:18, tirsdag 9 april 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Mange hol i vegen her. Mange syklistar syklar her, som kan bli oppmerksame på trafikk i krysset når det er så dårleg asfalt. Gang/sykkelveg frå Sædalen og vidare mot Nesttun er bra, men denne plassen skil seg ut som svært dårleg samanlikna med resten av strekninga.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:03, onsdag 8 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter