Tilbake til alle rapporter

Skiltet falt når snøen har smeltet.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Edith Blandhoel 08:05, onsdag 10 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 5 minutter senere

Skiltet som viser turstien har falt. Nå får tiden står det mot huset vårt men det må stå ved gata. Se bildet nummer 2. Stokken ble ødelagt da skiltet falt ned. Kanskje må det byttes. Takk skal dere ha. Hilsen Edith.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den er oversendt veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 08:17, onsdag 10 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter