Tilbake til alle rapporter

Ca.20cm.dypt og bredt hull midt i krysset Nordmyrveien/Nordmyrstubben.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Sidsel Lindell Larsen 12:06, torsdag 11 april 2019

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det blir hull i dette krysset stadig..vår og høst. Et annet problem i Nordmyrveien fra Stasjonsgata til Nordmyrstubben. FARTSDEMPERNE.. man å jo nesten stoppe for å komme over, uten og ødelegge bilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:28, torsdag 9 mai 2019

  • At det tar veldig lang tid før ting blir fikset...!

    Sendt inn av Sidsel Lindell Larsen 12:28, torsdag 9 mai 2019

  • Takk, hullet i dumpa har blitt borte, og den nærmeste fartsdumper er også bra. Men fratsdumpene først i Nordmyrveien (2 stk.mot Stasjonsgata), har det ikke blitt gjort noe med. De er har hull og sprekker på hver side. Den fleste biler må ned under 20km/t., og spesielt lave og små biler er ikke egnet på denne veien.

    Sendt inn av Sidsel Lindell Larsen 13:46, torsdag 6 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter