Tilbake til alle rapporter

Svært glatt med tykt gruslag på asfalt

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Ragnhild Gerhardsen 20:07, fredag 12 april 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Svært bratt bakke (gangvei) med veldig tykt lag grus oppå asfalt, etter grusing i vinter. Er vanskelig å komme opp bakken med barnevogn, siden man ikke får fotfeste på grusen når den sklir på asfalten. Gruslagt er så tykt at man ikke får kontakt med asfalten. Også glatt å gå nedover. Ekstra problematisk siden bakken er så bratt.

Også generelt usedvanlig mye grus på fortauene rundt Grindaberget bhg og området rundt, da det også ble gruset oppå hvit nysnø i vinter. Har holdt på å gå på ryggen på grusen to ganger.

Hadde vært fint om feiing her ble prioritert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:32, mandag 13 mai 2019

  • Hele området rundt er feid, men det er igjen ca 100 meter strekning med grus på både fortau og bil

    Sendt inn av Ragnhild Gerhardsen 16:32, mandag 13 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter