Tilbake til alle rapporter

Gåen lyspære i gatebelysning.

Rapportert i kategorien Gatelys av Frank Kisen 10:02, lørdag 13 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 3 minutter senere

Fint om lyspæra kan byttes. Armatureæn på stolpen ser ok ut. Det er så mørkt og trist uten gatebelysningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:27, lørdag 11 mai 2019

  • Har ikke noen følelse av dette hjelper. Det er nok ikke noen menneske som ser gjennon dette regelmessig. Jeg tror dette bare er en "robot" som ingen drifter/går igjennom regelmessig.

    Sendt inn av Frank Kisen 12:27, lørdag 11 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter