Tilbake til alle rapporter

Dårlig drenering på gang og sykkelsti.

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 16:30, lørdag 13 april 2019

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

For noen år siden ble det gravd ned noen kabler ved sykkelstien, hvorav disse ikke ble asfaltert over. Dette har ført til at grøften ikke fungerer etter hensikt, og det dannes en kjempestor vanndam utfor Breidablikk 7B. Problemet er størst på våren når slukene ikke er åpen, samt ved store nedbørsmengder. En sluk er også grodd igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sykkelstien trengs å heves litt, grøft trengs utbedring og sluker har behov for å åpnes.

    Publisert anonymt 16:33, lørdag 13 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter