Tilbake til alle rapporter

Kommunal vei fra Sandset til Torset er nesten ikke kjørbar pga mange og dype huller i vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Gunn Heidi Vollen 18:07, søndag 14 april 2019

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Store og dype huller i vei. Fått knust 1felg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:27, søndag 12 mai 2019

  • Veien er fortsatt elendig. Mange og store huller.

    Sendt inn av Gunn Heidi Vollen 18:27, søndag 12 mai 2019

  • Det ble lagt flere lass med grus, så nå er veien flott!

    Sendt inn av Gunn Heidi Vollen 18:54, søndag 9 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter