Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien, Vært der i flere måneder.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:54, mandag 15 april 2019

Sendt til Gaular og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det har i flere måneder vært eit stor hull i veien, det står ein kjegle der for å ikkje kjøre ned i hullet. Dette er midt i svingen og lite oversiktlig om du ikkje veit om det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:18, mandag 13 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:45, mandag 10 juni 2019

  • Har hørt at kommunen og svv ikke er enige om hvem som eier vegen, og derav ikke gjort noe med den. Kan ikke Svv ta ansvar å fikse veien så ta kostnaden med kommunen etterpå? Den trenger å bli fikset snart for det blir bare værre og værre.

    Publisert anonymt 22:45, mandag 10 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter