Tilbake til alle rapporter

Veldig mykje knust glas på eit stort parti av gangvegen.

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 10:07, tirsdag 16 april 2019

Sendt til Stord 3 minutter senere

Glasskår overalt på gangveg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er videresendt Stord kommunalteknikk, avd. for veg. Mvh Fellestenester

    Sendt inn av kundetorget@stord.kommune.no 10:17, tirsdag 16 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter