Tilbake til alle rapporter

Mange hull i veien i Eilert Sundts gt. Fint om dere kan fylle igjen med subbus.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:44, mandag 15 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Mange hull i veien i Eilert Sundts gt. Fint om dere kan fylle igjen med subbus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:40, mandag 13 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter