Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke, igjen

Rapportert i kategorien Gatelys av Roy Sundsby-Hansen 23:14, mandag 15 april 2019

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelyset er borte for "n" gangen. Må fikses!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:01, tirsdag 14 mai 2019

  • Gatelyset virker fortsatt ikke!

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 10:01, tirsdag 14 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:46, tirsdag 11 juni 2019

  • Noen av lysene er fikset, men ikke alt Lyset i Kroksrudvegen og Galterud vegen funker ikke..

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 13:46, tirsdag 11 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:53, tirsdag 9 juli 2019

  • Ser ut til at det er vanskelig.. 😠

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 13:53, tirsdag 9 juli 2019

  • Det er i orden nå. Tok noen mnd.. Kan det fordi det er på Galterud, at ting tar så lang tid?

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 19:49, lørdag 10 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter