Tilbake til alle rapporter

Asfalten som er borte og trenger å fylles i hele veiens bredde

Rapportert i kategorien Hull i vei av hgulistani2001@yahoo.com 03:00, tirsdag 16 april 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Asfalten som er borte og trenger å fylles i hele veiens bredde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:15, tirsdag 14 mai 2019

  • Begynner å utvikle seg store hull i midten av grusen. ikke godt synlig på bilde men om ikke dette skal asfalteres, må hullene fylles i alle fall.

    Publisert anonymt 19:46, torsdag 23 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter